Jump to content

poruke na mobitelu


deni08

Preporučene objave

Imam veliki problem. naime, nasjeo sam na poruku sa dodanom vrijednosti, kako to oni zovu, broj 66306,za koju sam bio uvjeren da šalje osoba koja želi poznanstvo i prijateljstvo. Nakon što sam pokušao probiti sistem i poslati svoj broj da mi se ta osoba javi, i potrošio cca. 2500 kuna, počelo mi je biti sumnjivo kako se ništa ne događa. Pretraživao sam net, i tako došao do informacije da se taj broj koristi za komunikaciju stavrne osobe i kompjuterskog programa. Što znači da sosba s kojom sam komunicirao ne postoji. Zanima me dali mogu i na koji način tražiti odštetu od tog servisa, na ime lažnog predstavljanja, davanja neistinitih podataka (ime, mjesto stanovanja), te prevare. Da ne govorim o korištenju mojeg broja bez moje dozvole, od kuda njima pravo da me uvrste u svoj tzv. imenik?!

Molim za savjet, hvala. :kavica::misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Pozdrav,

znam da je tema starija ali da se javim i odgovorim.

1. Nije moguće iz razloga jel ste bili upućeni u to da je poruka sa dodanom vrijednošću.

2. Osoba s kojom ste komunicirali postoji, samo to je teško da ćete ju dobiti na upoznavanje.

3. Netko ima "CHAT" cisto da komunicira sa osobama. Jel nemora biti da je to samo chatanje za avanture i poznavanja. Možda netko ima nekakav problem i treba mu da sa nekim poprica a pritom da to znaju samo njih dvoje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija