Jump to content

Frizerski salon


matija385

Preporučene objave

Pozdrav svima,

već dugo čitam po forumu, ali sad se odlučio i registrirati jer moram i pitati nešto :)

 

Otvorili smo frizerski salon kao d.O.o. i nismo u sustavu PDV-a.

Osim obavljanja usluge (šišanja, i slično) imati ćemo i maloprodaju profesionalnih proizvoda (maloprodaja u manjem obimu).

D.O.o. ima sjedište na mojoj kućnoj adresi, a sama poslovnica je na drugoj. Imam jednu zaposlenicu - svoju curu :)

Interesira me:

 

1. Koju sve dokumentaciju moram imati u samoj poslovnici (ugovor o radu, najmu, sanitarna, radna..?)

2. Koje sve knjige moram voditi što se tiče maloprodaje u manjem obimu? Navodno neku o nabavi i popisu robe (tako nešto) te me interesira radi li to u praksi knjigovođa ili ja sam?

3. Pretpostavljam da ta knjiga može biti u elektronskom obliku (imamo POS sustav koji smo sami razvili), ali, moram li ja onda svaki dan printati tu "stranicu" prodane robe ili je dovoljno da to bude u elektronskom obliku na računalu?

4. Trebam li imati knjigu žalbe? (to sam negdje na netu pročitao?!)

 

Mislim da je to sve za sada od pitanja.

Bio bih veoma zahvalan na što bržim odgovorima, obzirom da je roba za prodaju tu, a i radimo već 2 tjedna, odnosno, malo mi je to hitno :)

 

Hvala unaprijed,

Matija

 

P.S.: ako sam fulao forum - sorry, nije namjerno :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija