Jump to content

Zagrebačka DNEVNA parking karta


Treki

Preporučene objave

Pozdrav!

Lijepo bih molio, ako mi tko može pomoći u sastavljanju žalbe za kaznu za parkiranje.

 

Naime, u subotu sam parkirao u zagrebačkoj 1. zoni, platio mobitelom sat vremena parkinga, ostao 2 sata i dobio kaznu na 200 kuna? Parking ni ne dopušta plaćanje više od sat vremena, ali nisam mogao otići sa svoje obveze.

 

U svakom slučaju, svugdje na moru (a često putujem) pri cjelodnevnom ostanku na parkiralištu, čak mi i komunalni redar savjetuje da ostavim auto na parkingu i dobijem kaznu, koju poslije platim, a iznos je u visini cjelodnevnog parkinga, dakle, maksimalan broj sati koliko se parking plaća.

 

Zašto u Zagrebu dobijem kaznu od 200 kuna (SUBOTOM) kad se parking plaća taj dan 7-15 h, tj. radnim danom 7-21 h i računajući po tarifi od 10 kn/h to bi iznosilo maksimalno 140 kn. A subotom bi trebalo dakle biti 80 kn ukupno.

 

Znam da nije velik iznos, ali zbog principa, pravno, zanima me mogu li se žaliti, kako i isplati li mi se ili logika ne zanima bagru koja će mi još možda natovariti i dodatne troškove jer se usuđujem žaliti? :-?

 

Hvala na suvislim odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija