Jump to content

Prevara kod uplate osiguranja za auto


kisur

Preporučene objave

Kako nemam nikakvih iskustava po pitanju prava i sudstva,zamolila bih za savjet nekoga tko se razumije u to.

Mi smo kao obrt gradili kuću jednom djelatniku osiguranja.

Bio je dogovor da kompenziramo svoj rad za dvije police osiguranja,koje će taj klijent platiti svojoj osiguravateljskoj kući u kojoj radi.To su bile police AO ikasko osig.Meni su odjednom dolazile opomene o neplaćanju polica,za koje je naš dužnik govorio da to zanemarimo,jer je to zabuna.Naivno smo mu povjerovali.Nakon dvije godine,nama dolazi prijedlog za ovrhu za AO,a kasko je storniran.Meni leasing kuća nije dala punomoć za registraciju vozila bez kaska uplaćenog u cjelosti,pa je dužnik poslao leasingu račun za kasko(koji mi je kasnije storniran jer ga on nije platio),Tek kada je meni došla kazna od 6.000,00kn + cca2.000,00knPDV jer je to trgovačko društvo.Mi smo poslali dopis osig.u kojem navodimo sve činjenice vezane uz taj slučaj.On pred osig. priznaje dug,ali tvrdi da ga je platio.Uglavnom,već dva tjedna čekamo odgovor,ali ništa.

Mene interesira,da li mogu tražiti povrat sredstava za kasko i povrat one kazne koju smo platili jer nismo registrirali na vrijeme auto jer mi dužnik nikako nije htio dati potvrdu da je kasko plaćen.

Kako oni mogu stornirati kasko za koji su leasingu poslali potvrdu da je u cijelosti plaćen?

Kakva su moja prava u odnosu na sve to,i da li mogu išta sudski rješiti,jer mi je toga natezanja dosta.A najviše me vrijeđa njihovo ponašanje i bahatost.

Unaprijed hvala!Prevara kod upate osiguranja auta

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija