Jump to content

borba duga 30 godina


ivanaivana

Preporučene objave

poštovanje.stanje je ovako.Već 30 godina vodim bitku na sudu sa svojim ocem.1981 moja je majka podignula tužbu za utvrđivanje očinstva.napokon 27.01.2010.općinski sud donosi presudu da mi je dotični otac i određuje određeni novčan iznos.i napokon kad pomislim da je agonija kraju,postaje sve gore i gore.naime temeljem ovršne presude podnosim ovrhu na njegovu kuču koja je jedan kroz jedan 28.02.2011.međutim moj otac izjavljuje žalbu navodeči da nekretninu nije moguće prodati jer je istu otuđio 8.12.2000.(darovao ju je svojim malodobnim sinovima).opčinski sud je zaprimio moju ovrhu 28.02 što je potvrđeno pečatom kancelarije.sud je 07.03.odredio predloženu ovrhu nakon što je utvrđeno da je nekretnina pod ovrhom u njegovom vlasništvu i ne postoji nikakvih zabilježbi.

moj otac11.03.podnosi prijedlog za uknjižbom tog darovnog ugovora(4 dana nakon donošenja riješenja).naknadinim provjerom stanja u zemlljišnim knjigama njegova uknjižba je prva a moja da je tek primljena15.03.

kako je to moguće,šta sad da radim,vjerujte mi više nemam ni snage ni volje.svaki savjet je dobrodošao.hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija