Jump to content

obiteljsko nasljeđivanje


zagorka2

Preporučene objave

Upomoć ljudi stvarno mi je potreban savjet.. Prije par godina umro je suprugov otac i u nasljedstvo nam ostavio predivnu kuću u kojoj trenutno živimo,ali bez i jednog papira... Sagradio ju je sam pokojni svekar na obiteljskoj zemlji...On ima četvero braće koji su otišli od kuće,jedino je on ostao živjeti na djedovini sa svojom majkom i obitelji..Kad je išao graditi novu kuću majka mu je dozvolila sa suglasnošću ostale braće da je sagradi na djedovini.Sve je bilo u redu dok nije umro moj svekar.. Naime zemlja nije prenesena sa majke na sina..Pošto je majka(baka)umrla brzo nakon njega,njezina djeca su u ostavinskom postupku raspodjelila i zemlju na kojoj se nalazi i naša kuća...Svaki od njih ima četvrtinu,a mi ništa jer se pokojni svekar nakon smrti djeda odrekao svega u korist svoje majke..Kuća je sagrađena prije 15-ak godina i mi bi sad htjeli riješiti papire..Pošto smo pokušali postići dogovor sa tetkama ali bezuspješno jer ne pristaju ni na isplatu ni na išta drugo,molila bi da mi netko odgovori dali postoji kakav proces da mi dobijemo vlasništvo nad tom zemljom... MOLIM SAVJET PRAVNE OSOBE ILI BILO KAKVU POMOČ NEKOG TKO SE RAZUMIJE U TE STVARI DA TO POKUŠAMO RIJEŠITI JER LAGANO LUDIMO.... :place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija