Jump to content

stambeni status


suzy65

Preporučene objave

Dobar dan svima.Imam status branitelja i po toj osnovi sam rješavala stambeno pitanje.Na području posebne državne skrbi mi je dodijeljeno građevinsko zemljište i građevinski materijal s obavezom da sama financiram izgradnju i sve ostalo što u to ulazi.Uspjela sam sagraditi podrum i prvu deku.Desilo se da sam ostala bez posla i gradnja je naravno stala jer nisam bila kreditno sposobna.U međuvremenu sam sa djecom otišla u drugi grad u potrazi za poslom u nadi da ću uspjeti zaraditi i doći do kredita da završim započetu gradnju ali se desilo da je netko provalio u kuću u kojoj sam spremila sav građevinski materijal i naravno nisu mi ostavili ni komadić lima sve su odnijeli a također su "počistili"auto koji još otplaćujem.Ukratko zanima me da li mi mogu oduzeti dodijeljeno zemljište i koje posljedice mogu snositi zato što izgradnja nije završena u roku od tri mjeseca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve ti treba pisati u rješenju koji si potpisala sa uredom na području posebne državne skrbi,ako ne vidi s tim tko ti je dao zemljište i građevinski materijal i još nešto novca za izgradanju koji ti ne spominješ,a trebala si dati majstorima.

Bar je kod nas u Vukovaru bilo tako ,plac,materijal za kuću velićine 35 m2 za nositelja + 10 m2 za svakog člana kućanstva i 15 000 kn za izgradnju (majstore,čavle,letvice i sl.) :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija