Jump to content

izvanredni ozkaz


malimate

Preporučene objave

Večer svima, novi sam pa mi unaprijed oprostite ako neke stvari neznam ali mi treba pomoć ili bar savijet koga pitati...

izvanredni otkaz, otislo na općinski sud,pa poslije na županijski . kad je doslo sa općinskog odvijetnik uputio žalbu pa kad je prošao rok obavijesti me da je poslao a na pitanje zasto me nije obavijestio lakonski kaze da to nema veze.. kad je doslo sa županijskog drugi odvijetnik posalje na neki sud u ZG (valjda Vrhovni) i dojde rijesenje sa vrhovnog i projde 15 (petnaest) mjeseci dok sam saznao a objasnjenje je da je izgubio mobitel sa svim kontaktima i da nema veze ionako je to bez prava žalbe odem u pisarnicu na nas lokalni sud, vidim presudu , presječe me po trbuhu a gospodja koja tamo radi mi kaze "vas je odv. to potpisao (primitak), evo mozete kopirati ali netrebate nista pozpisivati jer je Vaš odvjetnik potpisao primitak".

onda sam ga opet zvao i pitao zasto, nesto mi je lakonski odgovorio (nebitno).

Koga pitati? smatram da je i u prvom postupku dosta stvari propusteno, jer mi je nas lokalni odvijetnik savijetovao "da ne cackam mecku) jer je upetljan i netko blizak politickom vrhu.....neznam, ima li itko savijet koga pitati ili sto uciniti?! TNX

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija