Jump to content

molim savjet


manja1404

Preporučene objave

molim vas da mi netko pomogne jer neznam kome se obratiti za savijet.naime zaposlena sam u skoli gdje po mom vlada jako veliki mobing-mislim da se to tako zove kad moras trpiti sramitu,ponizenje,ogovaranje.....dakle htjela bih da me netko savjetuje sta napraviti ako ti tajnica u istoj skoli na sva usta prica o tvojim problemima,kreditima,ovrhama njoj je to zadovoljstvo pljuvati po bilo kom jer nitko osim nje nije dobar.ravnatelj je njena marioneta i radi sve kako ona zeli...mene se to netice ali ticu me se neka moja prava jer nije ugodno slusati kako te tako blati i kako svima govori o tvojim primanjima nekom koga se to netice.e sad posto se svi boje ici kontra nje jer se ljudi boje otkaza,jer koga ona uzme na zub jao si ga njemu sta mi je napraviti.hvala :place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na brzom odgovoru ali zaboravila sam napisati da sam vec tri god.na bolovanju zbog operacije kraljeznice i ta osoba sve to radi u mom odsustvu ali ljudi koji tamo rade mi to govore pa sam zato pitala dali mi netko moze pomoci savjetom ili preporukom kom se obratiti da zastitim svoje dostojanstvo jer vjerujte nije ugodno tako sta slusati a nista joj nemoci reci jer se bojim da bi mi mogla svasta napraviti vezano za posao jer to nije normalna osoba

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na takve je stvari najbolje uopće ne reagirati, svaki pokušaj kako to velite zaštite dostojanstva imao bi kontra efekt i vjerojatno bi se stvari samo pogoršale, naime gotovo pa u svakom većem kolektivu odnosno radnoj sredini postoji tako nešto, pa sam eto imao prilike i sam pokušati rješavati nešto slično (kao nekakv "miritelj") i to u više navrata s istom osobom i ova varijanta koju vam predlažem definitivno je najbolja.

 

Naravno ukoliko se ne pređe nekakva crta koja je opisana ne u radnopravnooj legislativi već u onoj kaznenoj, no u tom slučaju ćete morati pokrenuti privatnu parnicu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija