Jump to content

Ugledna firma me pokrala. Tražim odvjetnika!


mihajlo

Preporučene objave

Poštovanje... Odmah da pređem na slučaj, i da odmah spomenem da nikad nisam nikoga za ništa tužio i nemam nimalo iskustva s tim. Zato trebam pomoć.

 

Inače, naručujem strane časopise iz londonskih tvrtki, vrlo uglednih i poznatih. Radi se o ove dvije tvrtke :

1. ________________________________- uredništvo i kreatori samog časopisa

 

 

2. __________________________________- oni prodaju njihove časopise u izravnoj suradnji... znači, na stranicama samog časopisa !!!!!!!!!!!!!!!1predlažu (tj. to je jedina opcija) kupovinu preko njih.

 

 

Do nedavno nije bilo problema. Znači već sam uplačivao i dobivao na adresu te časopise. Prije dva mjeseca prestali su slati časopise koje sam platio preko VISA kartice. Radi se o četiri časopisa u vrijednosti 50 - 60 $ (dolara).

 

Kontaktirao sam ih oko pet puta u vezi toga i svaki put su govorili da su svjesni i da će ispraviti pogrešku. No nikad nisu. Dali postoji odvjetnik koji bi se htjeo pozabaviti time ili osoba koja me može uputiti što da radim???

 

Jer, mislim da se tu krši puno potrošačkih prava. Inače, totalna sam neznalica u vezi pravnih stvari, ali znam da za ovakve stvari u stranim državama možeš izvući masne pare. Osobno mi nije do novaca, nego mi se ne svidja odnos prema jednom čovjeku od strane jedne velike tvrtke.

 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija