Jump to content

T-com problemi


jujazgd

Preporučene objave

znaci prije 7 godina,tek postao punoljetan i odmah si zagorcao zivot,nasamario lik i mene i jos nas jako puno i uzeli mi njemu pretplate u t-mobile-u.uglavnom,lik je uzeo sve,i kartice i mobitele i nestao,nama ostali racuni i pretplate.sve je to bilo prijavljeno na policiju,bili smo i na sudu dat iskaze(nekih 100 ljudi je bilo samnom tamo,ako se dobro sjecam) i tako to.uglavnom proslo je 6 godina od toga,tuzili su oni mene u tih 6 godina,bio sam po 3 ili 4 puta na sudu za te 2 pretplate.i tako se dogovorio sa roditeljima da mi pomognu to otplatit,jer uz neredovitu placu od 2.198kn i s obzirom da mi je VIP otudio neka sredstva sa racuna i rekao ih vratiti,al jos nije,nisam kreditno nikako sposoban.i trazim ja u t-mobile-u da mi kazu koliko sam duzan i kaze mi frajer tamo da imam 7.450kn za jedan br i 12.780 za drugi.ogromna cifra uglavnom,al reko kaj sad,kaj je tu je.ali nakon nekog vremena ode stari u t centar kod neke poznanice i vraca se kuci i kaze da je moj dug 45000kn.uglavnom roditelji su platili dio tog duga u iznosu od 24000kn pa cu ja njima vracat. bili su obavjesteni da je rijec o prevari,pisali smo zalbe na njihove tuzbe,dali su nama klincima od 18god nezaposlenim i bez ikakvih primanja pretplate od 300 i 500 kn mjesecno bez ikakve provjere.jel ima tu kakve pomoci ili sam njihov rob dok to ne platim??i jel se moze taj dug povecavati s obzirom da je navodno tih 24000kn bio dug,a ostalo kamate??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija