Jump to content

Neriješeno nasljedstvo


Adriana88

Preporučene objave

Poštovani, moja majka je od svog oca i bake naslijedila zemlju. ali u postupku se navode svih 10 suvlasnika ( nasljednika). u pitanju je nekoliko parcela, ali ništa još nije riješeno nego svakome piše da ima određeni udio ( u svakoj od navedenih parcela). mi bismo pokušale zatražiti da se točno odredi "čije je čije"...no ne znamo na koji način to pokrenuti. sumnjamo da će to ići dogovorno, jer obitelji nisu u dobrim odnosima, pa me zanima što nam je činiti sa pravne strane. unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Određeni suvlasnici mogu kupiti dijelove drugih suvlasnika, bilo u cijelosti bilo u određenim dijelovima te se potom upisati kao (su)vlasnici) u drugačijim omjerima, a druga je da se postigne suglsanost suvlasnika i zemljište isparcelira na 10 dijelova, koliko ima suvlasnika. Ukoliko je jedina namjera pojedinih suvlasnika da postignu vlasništvo 1/1, ovo su u principu jedine mogućnosti.

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija