Jump to content

Start turističke agencije


Star13

Preporučene objave

Pozdrav. Tvrka u kojoj radim je pred raspadom. Radim u turističkoj agenciji koja se bavila svime i svačime (subagentsa prodaja, čarter brodova, iznajmljivanje apartmana, itd.) Stekao sam tamo vrlo vrijedno radno iskustvo i mnoštvo kontakata. Sve moje ideje ponuđene za unapređivanje firme su bile, pa čak i bezobrazno odbijene. Sad im je žao jer su mogle pomoći da opstanu.

 

Uglavnom, htio bih te svoje ideje oplemeniti u svojoj agenciji. Kako dovoljno novaca za d.O.o nemam, ideja je da otvorim obrt pa se razvijam. Zadovoljavam sve teh uvjete što država traži (prostor, fax, voditelj agencije, bla bla bla).

 

Molio bih ako mi netko može pomoći sa pravnim i knjigovodstvenim savjetima. Koliko treba za obrt startati, kakva je procedura, koji su razredi oporezivanja, itd. Naime, imam problema s bolesti u kući i ne mogu baš toliko vremena provesti ni za kompjuterom ni ići od ureda do ureda za sva ova pitanja.

 

Dakle, molim sve što mi itko ima za reći da bi pomoglo, da mi kaže. Unaprijed se zahvaljujem. :klanja:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija