Jump to content

Optima - Telekom prijevara


ivan133

Preporučene objave

Trebam jedan savjet ukoliko je tko imao možda već ovakvih problema ili nekog možda drugog tko bi mi znao pomoći.

 

Unaprijed se ispričavam ako postoji već ovakva slična tema, ali ja ju nisam uspio pronaći.

 

Radi se o ugovoru za paket O3surf+ za koji sam ja navodno potpisao da želim taj paket. Naime radilo se o tome da je jedna osoba bila kod mene doma da provodi anketu, na koju sam se ja naivno potpisao i dao mu na uvid maminu osobnu iskaznicu. Na temelju toga oni su krivotvorili potpis i napravili zahtjev za ugovorom.

Sad mi niti smo htjeli taj ugovor niti smo uopće potpisali bilo kakav ugovor. Ja se jesam potpisao, ali samo na anketu, ali na mene uopće telefon ni ne glasi. Samo što je problem što sam mu ja dao na uvid maminu iskaznicu i time sam mu dao mogućnost da radi što hoće.

Oni mi kažu da ugovor mogu raskinuti, ali samo ako platim naknadu za raskid ugovora.

Da li mi može netko savjetovati što mi je činiti. Čekam da nam odvjetnik javi što on misli da bi trebali učiniti, poslao sam mail inspekciji rada. Više ne znam ni sam kako se sad toga riješiti.

Uglavnom ja jesam stavio potpis, ali samo na anketu. To nije bio nikakav oblik ugovora. Oni su krivotvorili taj potpis i napravili nam ugovor :tikvan::tikvan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija