Jump to content

molim pomoć za kazneno djelo


Contija

Preporučene objave

poštovani,

 

najprije molim ispriku što ću bit nešto opširniji a to činim iz razloga da bude što više podataka kako bi se realnije mogla dati pomoć.

moja pokojna majka bila je vlasnica malog nekomfornog dvosobnog stana.poslije njene smrti pravomoćnom presudom postao sam nasljednik.stan je izgrađen na slobodnim i suvišnim prostorijama ostava i kao takovi nije nigdje registriran a normalno kupljen je od stambene zadruge i posjedujem ugovor.

u grutovnici sam podnio prijedlog za pravo vlasništva koji je odbijen i rješenje od gruntovnice nisam dobio ja iako je na prijedlogu navedeno da sam ja opunomećenik već je poslano na adresu stana a na ime pokojne majke.rješenje je primila osoba koja ima isto prezime i isto ime moje pokojne make i još drugo ime dakle dva imena.ta osoba je podnijela prijedlog u gruntovnicu za pravo vlasništva a temeljem da je ona kupila stan.

kad je moja pokojna majka kupila stan ta je osoba bila stara

3do 4 mjeseca.usputno napominjem da je pričuvu plaćala moja pokojna majka a poslije ja.moja su pitanja

-kojom tužbom ustati protiv osobe koja pokušava otuđiti moje vlasništvo

-da li postoji u sudskoj praksi da rođeno dijete staro 3 do 4 mjeseca može kupit stan i potpisat ugovor

 

s zahvalnošću za odgovor i poštovanjem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija