Jump to content

naknada za bolovanje preko 90 dana


maso

Preporučene objave

molim za pomć ako netko zna, na bolovanju sam od 26.09.2011. i dalje do danas.u veljači 2012.godine dobila sam naknadu za bolovanje dulje od 90 dana.molim vas da mi netko odgovori dali sada mogu podnijeti novi zahtjev za bolovanje dulje od 90 dana jer ova naknada koja je isplačena u veljači odnosi se na 2011. godinu, a ja sam na neprekidnom bolovanju i dali sada imam pravo na naknadu za 2012. godinu.molila bih nekoga da mi odgovori dali imam pravo na regres ove godine jer sam na bolovanju zbog komplikacija u trudnoći.hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Poštovana,

potpora za bolovanje dulje od 90 dana može sse isplatiti jednomu kalendarskoj godini. Ne znam kako ste zaključili da bi vam uz to pripalo i pravo na regres, a koji je vezan samo uz odluku o godišnjem odmoru. Ako ste na bolovanju, ne možete biti istovremeno i na godišnjem odmoru, pa ne možete dobiti ni regres, zato ćete dobiti ovu potporu koja je veća od regresa.

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija