Jump to content

bolovanje


solinjanin

Preporučene objave

POŠTOVANI!Imao bih nekoliko pitanja:-na bolovanju sam 7-8 mj.(PTSP). Zaposlen sam u firmi koja je u problemima već duže vrijeme, tako da mi poslodavac ne isplaćuje bolovanje redovno (4-5) mj.neisplaćeno. HZZO mi je odbio 100% bolovanje - uz obrazloženje da PTSP nije poaljedica sudjelovanja u Dom ratu. Bio sam na prvoj komisiji i "očekivano" odbijen( nema invalidnosti- nastavak liječenja.)Zanima me4 kako da #prisilin# poslodavca da mi isplaćuje bolovanje redovito sazaostalim plaćama. Može li meni HZZOdirektno isplaćivati bolovanje.Ako tužim firmu nakon prestanka bolovanja će mi uručiti otkaz.

Postoji li kakav naćin za ostvarivanje 100% bolovanja.(nemam hrvi). Ako mi kontrola prekine bolovanje šta mi je činit.Jerfirma najvjerojatnije će propasti.

-UNAPRIJED HVALA!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

solinjanin je napisao:

POŠTOVANI!Imao bih nekoliko pitanja:-na bolovanju sam 7-8 mj.(PTSP). Zaposlen sam u firmi koja je u problemima već duže vrijeme, tako da mi poslodavac ne isplaćuje bolovanje redovno (4-5) mj.neisplaćeno. HZZO mi je odbio 100% bolovanje - uz obrazloženje da PTSP nije poaljedica sudjelovanja u Dom ratu. Bio sam na prvoj komisiji i "očekivano" odbijen( nema invalidnosti- nastavak liječenja.)Zanima me4 kako da #prisilin# poslodavca da mi isplaćuje bolovanje redovito sazaostalim plaćama. Može li meni HZZOdirektno isplaćivati bolovanje.Ako tužim firmu nakon prestanka bolovanja će mi uručiti otkaz.

Postoji li kakav naćin za ostvarivanje 100% bolovanja.(nemam hrvi). Ako mi kontrola prekine bolovanje šta mi je činit.Jerfirma najvjerojatnije će propasti.

-UNAPRIJED HVALA!

 

nakon 40 dana bolovanja novce za bolovnje isplačuje hzmo a ne poslodavac pa onda ne znam kako to kod tebe nije tako ako si preko 40 dana na bolovanju ? Trebao bi dobivati oko 50 % od neto primanja koja si imao dok si radio osim ako ti uzrok zbog kojega si na bolovanju ne povežu 100 % sa sudjelovanjem u ratu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija