Jump to content

vipnetova ovrha+odvj ured+fina itd....


darior

Preporučene objave

Pozz,imam velikih problema sa jednom ovrhom iz 2003, ima sam tada 3 neplaćena računa za 6,7,8 mj.2004.g stiglo mi je riješenje o ovrsi i u dogovoru sa bivšim poslodavcem to se uplatilo na žiro račun jedne banke. 2011.g na kućnu adresu mi stiže sudsko riješenje općinskog suda za istu ovrhu.NApominjem "plaćeno"imam dokaz. :ljut: U 12.mj moja banka mi blokira račun na kompletnu plaću,i tu kreće borba ala Don Qiuote,na Fini me tvrde da mjesečno skinu 1 trećinu plače,a ostatak novca neznaju gdje ide. Druge ovrhe NEMA:ljut: .Nakon nekoliko uzastopnih posijeta Fini,banci i zvanja Vipa,Odvj ured osiječam se kao b...:tilt:,Banka sudskom ovrho isplati kompletan znos plače Fini,a tu doznajem dakle da je 1 trečina. Zovem Vip:svejk: i tu doznajem da se ubiti uplačuje kompletan iznos koji banka proslijedi(kako je to moguće).Prošli Petak stiže moj veseli poštar i nosi šta pa riješenje op,suda o ovri za isti vip da moram platiti "samo 3097,56kn",a ja do sad na interesantan način uplatio skoro 8000kn. Molio nekoga pametnijeg od mene da mi pomogne HVALA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija