Jump to content

poštenju niti traga


Marija3

Preporučene objave

Dragi svi,

molila bih za pomoć, naime, imam 21. godinu, studentica sam Ekonomskog fakulteta i moja ljetna avantura započela je radom na moru, mama je pronašla oglas na Njuškalo.hr, obećani rad u pekarnici, hrana, smještaj i nadoknada troškova...ostvareno: čišćenje apartmana od 07.00 do 21.00 h, hrana: surovi sendvič ili jučerašnja večera u 12.00 h, pauza u 16.00 po 5 min., da kolegica koja radi sa mnom popuši cigaretu i popije kavu, zatim večera u 21.00, smještaj: sobičak taman da stane krevet na kat + jedan krevet samostalno, jedan ormar, soba sa vratima bez ijednog prozora, ponašanje gazde: bahato, bezobrazno, maltretiranje koje nisam mogla izdržati, nakon 5 dana odlučila sam otići, plaća: neprocjenjivo - 300 kn. za 5 dana bez naknade za prijevoz, nakon 7. dana kolegice dobile otkaz, morale potpisati papir da su nesposobne izvršiti sve obaveze prije isplate novca...kako da nadoknadimo svoje troškove prijevoza, dobijemo pošteno zarađenu plaću, i ostale propuštene prilike koje za rad ( jer bile smo pozvane i na druge razgovore), te stanemo na kraj iskorištavanju ljudi... Hvala svima unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija