Jump to content

Tražim odvjetnika-Zagreb-Mirovina


siralex

Preporučene objave

Molio bih nekog odvjetnika koji bi mi pomogao pri tužbi za dobit zaostatke u svezi mirovine(pravnik u min.branitelja mi je rekao da imam pravo).Naime ukratko-u invalidskoj braniteljskoj sam mirovini od 2006.godine i mirovina mi je obracunata po činu skupnik koju sam dobijao do 7.mjeseca ove godine.Kad sam otisao u 5. mjesecu ove godine žalit se u morhu teta mi je rekla da je njihova greska i da je teta koja je prije slala u mirovinsko uvjerenje o činu pogrijesila te da odem u mirovinsko i da zatrazim sluzbenim putem da ponovno zatraže mor uvjerenje o cinu što sam i napravio.Pravnica u mirovinskom se je zacudila kako nisam prije to trazio a ne cekao 6 godina na sto sam rekao da nisam bas bio upucen u to.Nakon toga mi je rekla da ce oni zatrazit potvrdu sluzbenim putem ali da nemam prava na zaostatke posto je proslo dosta vremena od tada sto mi je malo čudno jer sam imao ista prava kao i od pocetka mirovine sto se cina tiče a i nije moja greska.Prosli tjedan dobijam od mirovinskog novo (ispravljeno)rjesenje po činu narednik(imam i staro rjesenje iz 2006.god.)di je razlika u mirovini cca 900 kn.Molio bih savjet dali imam prava na zaostatke i da mi se javi odvjetnik koji bi me zastupao i posto sam u besparici platio bih po rjesenju spora koliko se dogovorimo(ako imam prava na zaostatke).Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija