Jump to content

neznam što da radim?


glupačabr1

Preporučene objave

supruga sam upoznala prije 7god živio je u iznajmljenom stanu radio sa iznajmljenim lokalom i imao hrpu dugova na sve strane bio je već skoro izgubljen zaljubila sam se i odlučila mu pomoć da riješi dugove radila sam u lokalu i rinila se o svemu i doma i na poslu prve dvije godine samo smo vraćali dugove koje je potrošio neznam tko a istovremeno on konstantno finansira svoje sinove iz prvog braka jer ga oni krive za razvod i svoje probleme a imaju skoro 30god i sad već npreko 30 a i dalje čekaju i traže ostavio im je stan od preko 100kvadrata našao posao ovaj jedan je 5god studirao a nijedan ispit nije dao itd itd on se rastao zbog jedne prije mene koja ga je isto uvalila u dugove.Uglavnom ja sam dala sve od sebe i radila kao crnac bez da sam išta sebi osobno uzimala kad sam ostala trudna otišli smo živjet u kuću moje mame 2godine i u međuvremenu dovršili moju kuću koju sam sama do pod krov napravila sad imamo dvoje djece 4kreditai dalje radimo sa tim obrtom u najmu samo što moj muž svo ovo vrijeme neradi skoro ništa karta se ide na tenis putuje kad mu se ćefi sad malo manje jer nema novaca u međuvremenu je morao finansirat i svatove svog sina i od tad se nemože izvuć iz minusa a ja sve novce i minus maximalan dala za lokal kuću djecu i opet trčim u lokal pa kući sve sama i na kraju da bi mi on rekao da je on papučar zato što ostane ujutro na sat dva sa djecom dok ja trčim u trgovinu po namirnice u lokal obavit što treba u banku općinu poreznu i još da bi on trebao (stariji je 19god od mene)sad malo uživat i putovat a ne čuvat djecu nisam rekla i to da je u tom lokalu svak radio što je htio i uzimao što ja e htio raspašoj prije nego sam došla i napravila red tako da mislim da bi to brzo propalo i sad ja ispadam budala koja je rintala dok je on svoje vratio a meni se nabili dugovi i minusi.Računa li se i to što je vraćeno od njegovih dugova koji su napravljeni prije mene kad bi se rastali i dijelili imovinu?očajna i sama nemam nikog baš nikog da mu se obratim za pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hmmm...žalosno....i ja sma djete rastavljenih roditelja i isto je tata uvalio mamu u dugove i vjeruj mi da iz tog pakla se nikad rješit..savjetujem ti da itekako se pobrineš za samus ebe i djecu jer niko drugi neće izganjaj sve sta mozes i koliko vise mozes jer nemoj da ti se desi da dignes rule od svega pa na kraju da nemas nista kao moja mama,pa jos da ti i djeca jednog dana vrcaju dugove kredite kao ja svojoj....sretno i sve najbolje ti zelim ali postoje ustanove gjde ce ti to sve objasnit na sto imas pravo na sta ne...pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija