Jump to content

Ne pozvanost na ostavinu


vamucika

Preporučene objave

Djed i baka (pokojni) imali su 4 djece. Jedno u inozemstvu, do sad ne pronađeno ali na jednoj ostavini prijavljeno. Troje iz prvog braka bake i jedno iz tog braka. Kupili su kuću u Našičkoj u jednakim dijelovima svaki 50:50 1967.god.

Baka je umrla 1972.s oporukom, da svoj dio ostavlja sinu Vladimiru, svi su se složili na ostavini.

Umro je djed 1982., za ostavinu ne znam da li je bila i nikad nisu bila pozvana živa djeca.

Umro je Vladimir na jesen 1982, nakon njega je bila ostavina 1993. i tu su se djelili sestra za koju ne znamo gdje (zastupao ju je odvjednik koji je bio određen Centron za soc.rad), sestra Anica (danas pokojna) i brat Branko i on pokojni.

Branko je umro 2007, ostavina je bila ali na tu ostavinu nije bila pozvana sestra koja je bila tada živa.

Danas njegova kćer kaže da će tu sestru tužiti za koju se ne zna gdje je, odnosno da se njegov odvjetnik odrekne u njihovu korist jer želi da supruga pokojnog Branka ima 1/1., a isto tako nikako da polože kupoprodajni ugovor iz 1967.godine u zemljišne knjige. Ne mogu upisati nikoga jedino što je upis izvršen u Katastru.

Molim hitan odgovor, što mi je učiniti, šutjela sam do sada i nikad nisam ništa potraživala, koja su moja prava.

Molim pomoć. Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija