Jump to content

Nadoknada štete


ivan0301

Preporučene objave

javljam vam se ovim putem kako bih Vas zamolio za savjet. Naime imam problem u vezi s nadoknadom štete. Student sam i na fakultet svakodnevno putujem biciklom, na fakultetu sam ga ostavljao na raznim mjestima koja su mi se činila kao prigodna za zaključavanje bicikla. Danas sam bicikl zaključao za ogradu ispred ulaska u paviljon jer na mjestu za bicikle nije bilo mjesta, a i kako sam kasnio na predavanje nisam baš imao vremena tražiti prigodno mjesto. Na tom istom mjestu, gdje sam bicikl ostavio već nekoliko puta, ostavljali su i drugi ljudi i nije bilo problema. Nakon završetka predavanja krenuo sam po bicikl i neugodno se iznenadio jer ga nije bilo na mjestu gdje sam ga ostavio. Zatim sam pronašao bicikl zaključan na mjestu za bicikle drugim lokotom, a moj lokot je bio prerezan. Domar mi je otključao bicikl i rekli su mi da se na tom mjestu bicikli ne smiju ostavljati iako to prije nikad nitko nije izričito spominjao, osim toga rekli su mi da me nisu mogli naći na fakultetu pa da su zato to napravili. Kad sam pitao tko ce mi nadoknaditi štetu rekli su da se obratim prodekanu. E sad mene zanima jel ja njih mogu opravdano tražiti nadoknadu štete iako navodno bicikl tamo nije smio biti? Kako im ja mogu dokazati kolika je vrijednost tog lokota ako nemam račun? I što općenito mislite o tome, jel mogu to oni tako napraviti?

 

Srdačan pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija