Jump to content

viđanje djeteta


Stray

Preporučene objave

mama se je s djetetom odselila u krapinu (al još uvijek radi u zagrebu)...do sad smo se dogovarali oko viđanja i sve je štimalo, al se je mama predomislila i sad zahtjeva da to bude točno prema sudskom rješenju, pa imam par pitanja.

 

kad je dijete kod mene za vikend...taj vikend počinje u petak popodne i traje do njedjelje popodne ili?

 

kad je kod mene preko tjedna dva puta po dva sata dali je u tih dva sata uračunat i put do krapine jer majka zahtjeva da ga od sad ja vozim tamo...

 

i dali ona može od mene zahtjevati da joj ga vozim u krapinu ako zna da nemam auto?

 

hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve ti piše u rješenju.

Ako imaš problema zbog njene selidbe, a još k tome nemaš auto (to nikoga inače nije briga) pokušaj u CZSS-u dogovorit da ti daju umjesto dva puta po dva sata, jedan dan u tjednu ako je djete predškolsko. Može ona sve od tebe tražit, jer nju svi i sve štiti, a ti ako ne vratiš dijete i kažeš da tu i tamo dođe sama po njega, još će te i tužit, i doći s policijom po djete (vjeruj mi ima i toga), pa se ti odluči hoćeš li na vlak ili čekat!?

Ugl. pokušaj od CZSS-a (smireno i sa strpljenjem) zatražiti pomoć oko rješavanja situacije, iako možeš očekivati da će njihov odgovor biti: "Mi smo donjeli rješenje, a ostalo po dogovoru roditelja".

Naravno da nije uračunat put, to je tvoja stvar. Nikog to ne zanima, ni tvoj trošak zbog promjene situacije ni koliko ti sad treba do djeteta, ali ipak im pokušaj to dati na znanje i ne odustaj, jer će te okarakterizirati kao ne zainteresiranog.

Želim ti uspjeh u rješavanju problema.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

"kad je kod mene preko tjedna dva puta po dva sata dali je u tih dva sata uračunat i put do krapine jer majka zahtjeva da ga od sad ja vozim tamo..."

 

pokušaj od czss-a ili suda tražiti da umjesto 2 puta po dva sata djete ostane kod tebe do ponedjeljaka kako bi se djete manje drndalo na putu i smanjili troškovi.

 

"i dali ona može od mene zahtjevati da joj ga vozim u krapinu ako zna da nemam auto?"

 

Nažalost gđa. može zahtjevati što hoće i to uglavnom prolazi, prema czss-u nitko te ne tjera da uopće viđaš djete.

SRETNO

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija