Jump to content

Propusti i nepravilnosti u radu soc.službe u Vukovaru i Iloku - JAVITE SE!!!


samaprotivsustava

Preporučene objave

Žrtva sam u najmanju ruku sumnjive procjene o podobnosti o skrbništvu nad djetetom u postupku razvoda braka. Ta procjena uključuje psihološku anamnezu i mišljenje "stručnog" tima Centra za socijalnu skrb u Vukovaru, kao i njihove ispostave u Iloku. Donijeli su mišljenje da je njihova preporuka da se dijete nakon razvoda dodijeli ocu na skrbništvo. Možda ništa čudno ako se ne uzme u obzir da je otac OBITELJSKI NASILNIK,KAŽNJAVANA OSOBA,ALKOHOLIČAR, OSOBA PROTIV KOJE SE VODE BROJNI SUDSKI POSTUPCI TE KRIVOKLETNIK!!! Svi navodi su argumentirani,postoje policijski zapisnici o incidentima kada sam ih zvala jer me je tukao i maltretirao(nakon trećeg puta je konačno završio u zatvoru), svi članovi uže i šire obitelji su svjedoci da je uopće rijetko i bio trijezan , a na sudu je počinio višestruko krivokletstvo navodeći niz bezobzirnih objeda i neistina(između ostalog o broju kaznenih postupaka koji se trenutno vode protiv njega). Postoji još toliko toga o čemu želim i mogu pisati, ali ovaj put apeliram na sve koji se osjećaju oštećenim i prevarenim sličnim postupcima odnosno namjernim ili nenamjernim propustima u radu spomenutog Centra za soc.skrb da se jave na ovaj forum kako bi mogli zajedno djelovati, izmijeniti iskustva te pokušali nešto promijeniti. Napominjem da sam putem jednog izvora dobila informaciju kako je do sada zaprimljeno preko 60(!!!) pritužbi na rad spomenutog tima i dotičnog gospodina I. kojeg za sada neću imenovati ali je o svemu obaviještena ministrica Opačić. Još jednom molim, javite se ili obavijestite osobu za koju znate da je oštećena; osobno ću se boriti do kraja jer je u pitanju ono do čega mi je u životu jedino stalo, a to je moje dijete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija