Jump to content

Problem s godisnjim odmorom te isplatom place i doprinosa


mahala

Preporučene objave

Radim vec godinu dana u ugostiteljstvu,tocnije kaficu.Jos od prije poslodavac je bio u blokadi tj.njegova firma te nije placao doprinose,a placa je isla prek fine,tako mi je rekla kolegica.Kad sam pocela radit vise se nije mogla tako placa uplacivat nego je sve islo na ruke,uz stalno ponavljanje da ce se racun i firma odblokirat i da ce sve bit po psu.Sada je fiskalna blagajna,iso je u poreznu da se dogovori za otplatu duga,tamo su mu rekli naravno da sve mora odplatit a nama vodit placu kao posudbu,no kao sto je rekao da ce od 3.mjeseca sve ic na racun te uplata doprinosa,od toga nista...Dakle placu dobivam na 800 djelova,svaki drugi dan po zavrsetku smjene nekih 500 kn...sto mi je bolje da ne radim pa cu znat da nemam nego ovako na kapaljku...zanima me mogu li provjerit negdje jel odblokiro firmu,gledala sam na popisu duznika na stranicama porezne,al tamo se nitko nemoze snac!!!

 

Vezano za godisnji zanima me ima li on pravo meni odredit dio godisnjeg? jel tad kad hocu u 8.mjesecu mi neda,pa ni u 9.mu ne pase...

 

Te jos jedno pitanje osoba koja ima stalan posao,moze li honorarno radit kao konobar? hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija