Jump to content

ects bodovi kod redovnog studiranja!


tigrice

Preporučene objave

ovako redovni sam student,prvu godinu faksa sam pala, te sam onda upisala parcijalu trece...i prema mom faksu sam i dalje redovan student.prije godinu sama sam pokrenula spor s ocem koji ne placa dvije godine alimentaciju..

e sad situacija je ovakva- on se drzi za to da ja sam produzila skkolovanje i da to skolovanje moze potrajat makar sam ja kao redovan student... jer prema izvjestaju s faksa ja kao nisam prema ects bodovima presla taj neki prag ako me razumijete( redovna sam al kao valjda opcenitoimam malo ects bodova)

on govori da ja mogu studirat sto godina kao redovna i da sam ja sad produzila svoje skolovanje..i da on ne misli placat moju lijenost

..odluka sutkinje s opcinskog suda je da mora platit 800 kn mjesecno ( prije je placao 1500,no sad ima manju placu i zena mu ne radi) ..on se zalio i sad uskoro cekao odluku zupanijskog suda....

 

zanima me dal je moguce da makar sam redovna i dalje i upisem trecu godinu redovno,da se presudi u njegovu korist i ja ne vidim ni lipe....

jer koliko ja znam za sad je sud.praksa bila da moras biti samo redovan student.............

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija