Jump to content

Narušavanje javnog reda i mira


andrej2

Preporučene objave

Pozdrav,

 

imam problem oko poziva na sud u vezi narušavanja javog reda i mira. Naime izvjesnog datuma ove godine se odrzavalo slavlje u selu. Popila se nekoja kolicina alkohola (prema policijskom izvjescu 2.00 promila) i usljed toga je nastao problem. Izvjesna zenska osoba me gurnila s ledja (koju ne poznam(o))i ja sam pao i pritom srusio barski stol. Policijski sluzbenici su me uhitili i odveli na trijeznjenje u postaju a ujutro mi objasnili da su dobili dojavu da sam ja razbijao boce i prevrtao stolove. U prilog svojoj prici imam i 2 svjedoka koja su bila samnom za stolom. Predlozili su mi kaznu od 700kn + 80kn troskova.

 

Zanima me ovako, kako je moguce dokazati da cinjenicni opis djela nije istinit te kakva su iskustva s time u praksi.

 

Ako se zalim na opis i predlazem svoje svjedoke predpostavljam da ce to povecati sudske troskova te me zanima dali je u tom slucaju bolje sutiti i platiti kaznu. Inace sam student bez primanja i imovine.

 

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa u policijskoj postaji su me podvrgnuli alkotestu sad valjda je to to. A mozda i to sto policajac mora dolaziti na sud ne znam stvarno kako to ide.

 

A sad me zanima postoji li i kolike su sanse za to da mi se smanji kazna posto sam student, bez primanja...

 

I jos nesto. Tih 2/3 po presudi to znaci kada presuda dodje na kucnu adresu na moje ime ja odem uplatim u FINU recimo 2/3 iznosa i onda sam s tim gotov?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A sad me zanima postoji li i kolike su sanse za to da mi se smanji kazna posto sam student, bez primanja...

 

Ovako na prvu, šanse su dobre, ali ionako će sve ovisiti o raspoloženju uređujućeg suca.

 

I jos nesto. Tih 2/3 po presudi to znaci kada presuda dodje na kucnu adresu na moje ime ja odem uplatim u FINU recimo 2/3 iznosa i onda sam s tim gotov?

 

Imat ćete rok od osam dana od primitka da je platite. Možete na sudu i zamoliti obročno plaćanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija