Jump to content

Pomoc,procjena radne sposobnosti,utvrđivanje invaliditeta i jos nesto.....


Profach

Preporučene objave

Pozdrav svima

Imam jedan problem pa bih molio da mi netko pomogne

Ovako ukratko prije tri godine sam dozivio prometnu nezgodu u kojoj sam zadobio teske tjelesne ozljede(slomljena desna ruka,slomljena desna strana zdjelice neznam strucan naziv ali desna bedrena kost mi je prosla kroz zdjelicu na drugu stranu i noga mi je bila kraca nekoliko centimetara). Nakon toga sam zavrsio skoro dva mjeseca u bolnici u Draskovicevoj(pohvala svima na odjelu) gdje su me zakrpali,nakon nekog vremena sam bio mjesec dana u toplicama,pa nakon nekog vremena jos mjesec dana terapija(6 ili 7)u bolnici jer mi se je nakon nekog vremena kralježnica u lumbalnom djelu nakrivila u jednu stranu a u vratu na drugu pa sam imao dosta uzasne bolove i cak sam se zakocio jednom. Sada moje pitanje,zamolio sam svoju doktoricu opce prakse da me posalje na procjenu radne sposobnosti misleci da ako dobijem nesto mozda cu lakse naci posao.Sva originalna dokumentacija je prikupljena,doktorica mi je napisala tri papira,jedan za procjenu radne sposobnosti,jedan za utvrđivanje postotka invaliditeta i ne znam za sto je bio treci. Sto ja sad mogu ocekivati od te komisije? Kada sam predavao papire rekli su mi da imam uvjete i za mirovinu(koju iskreno neznam da li bih prihvatio).Imam 38 godina i 13 godina radnog staza,za vrijeme prometne nezgode bio sam nezaposlen. Mislim totalni sam laik,doktorica mi nije nista objasnila(izasao novi zakon cak ni ona nije znala kakav je postupak a i doktori se mjenjaju u mojoj ambulanti brzinom svjetlosti)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija