Jump to content

Dsi upravi pravnici u centru za socijalnu skrb


helga55

Preporučene objave

Ja sam pravnica na stručnom osposobljavanju u centru za socijalnu skrb. Mogu na državni jer u svom radu provodim upravni postupak. Tak mi je i rečeno dok sam zvala ministarstvo. Sad ne znam za upravne pravnike, šta si radila točno u centru?

 

 

Isto radim na upravnim postupcima i ja sam im to rekla zato što znam dosta upravni pravnika iz centra koji su bez problema položili državni i ne znam zašto meni prave problem...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
Zašto neki upravni pravnici koji su pripravnici u centru za socijalnu skrb mogu na državni a nekim kažu ne možete idite na stručni. I mi smo pravna struka.

Ako netko ma iskustva neka podjeli hvala.

 

Ista stvar je i kod nas. Upravni pravnik sam i tek sam na pola puta sa stručnim osposobljavanjem u CZSS. Kolega koji je poslao prijavu u Ministarstvo uprave za DSI dobio je negativno rješenje (dakle nema pravo polagati DSI). Da li itko zna upravnog pravnika koji je bio u našoj situaciji i kako je moguće riješiti isto?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ista stvar je i kod nas. Upravni pravnik sam i tek sam na pola puta sa stručnim osposobljavanjem u CZSS. Kolega koji je poslao prijavu u Ministarstvo uprave za DSI dobio je negativno rješenje (dakle nema pravo polagati DSI). Da li itko zna upravnog pravnika koji je bio u našoj situaciji i kako je moguće riješiti isto?

 

znam neke ljude koji su kao upravni pravnici išli polagati državni bez problema, a znam i one kojima ne daju... kao nismo pravna struka i moraš raditi na upravnom postupku da bi mogao ići na ispit... pa šta drugo radimo na nego na upravnom postupku ne znam za vas ali ja stalno pišem rješenja... neka ravnatelj vašeg centra pošalje novu prijavu i sve objasni šta ste radili pa stavi i koji primjer kao prilog pozovi se na zup i čl. 23 pa mi javi ako šta bude ja još ne mogu prijaviti ali ne znam šta da radim da učim za dsi ili stručni nije da ima malo pa stignem sve...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znam neke ljude koji su kao upravni pravnici išli polagati državni bez problema, a znam i one kojima ne daju... kao nismo pravna struka i moraš raditi na upravnom postupku da bi mogao ići na ispit... pa šta drugo radimo na nego na upravnom postupku ne znam za vas ali ja stalno pišem rješenja... neka ravnatelj vašeg centra pošalje novu prijavu i sve objasni šta ste radili pa stavi i koji primjer kao prilog pozovi se na zup i čl. 23 pa mi javi ako šta bude ja još ne mogu prijaviti ali ne znam šta da radim da učim za dsi ili stručni nije da ima malo pa stignem sve...

 

Molim te, ako nije problem, javi se na mail maja2712@net.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija