Jump to content

MOLIM ODGOVOR NA PITANJE


piroman1972

Preporučene objave

MJOLIM NEKOGA DA MI ODGOVORI

 

razveo sam se prije dvije godine.njen razlog je bio da se ohladila.pristao sam na sporazumni razvod jer nisam imao novaca za osporavanje razvoda na sudu.imamo djevojčicu za koju sam morao pristati da živi kod nje po savjetu više odvjetnika jer kažu praksa je suda da djete dodjeljuju majci.tad je imala 5 godina.

ostavila mi je kredit koji sam ja nakon razvoda podmirio.kredit sam digao u vrijeme braka.ona je bila jamac.kredit je nenamjenski.

život mi je kao samcu jako težak jer dok platim kredit ,alimentaciju i režije jako mi malo ostane.

podnio sam tužbu u 9.mj 2005. za povratak polovice iznosa koji sam podmirio.postupak još nije počeo.rekli su da se čeka 10.mj do god. dana na red.koliko je realno da dobijem novce nazad?.radi se o iznosu 40 000 kn koji potražujem od nje.Smatram da s takvim financijskim stanjem ne mogu išta pružiti djetetu dok je kod mene,dok gospođa s ljubavnikomk zbog kojeg me ostavila ljetuje u Dubrovniku..........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Jako mi je žao zbog Vaše situacije. Iznimno cijenim muškarce koji plaćaju uzdržavanje i viđaju djecu nakon razvoda. Imam dvoje djece i ne primam uzdržavanje. Pokušala sam što se sudski moglo, ali imam posla sa nezaposlenim koji ne želi raditi pa mu mogu soli na rep.

Čudi me da u parnici, kad se odlučivalo o visini alimentacije za vaše dijete, nije uzeta u obzir činjenica da otplaćujete kredit iz braka i zbog toga umanjen iznos alimentacije.

A u stvari ne čudi me ništa više u ovoj štali od sustava.

Ne mogu Vam odgovoriti na pitanje, ali šaljem svoju empatiju - gnoja ima i među ženama isto koliko i među muškarcima.

Nadam se Vašem uspjehu. Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija