Jump to content

Lažno optužena i privedena


lunak

Preporučene objave

Molim vas da mi pomognete nalazim se u jednom mijestu gdje su žene koje su često po novinama vezano za krađe prijevara.Ja bavim se sasvim stotim poslom imam obrta suprug firmu te ženske osobe koje su navedene su korisnici moje dijelatnosti dolaze i kupuju proizvode d sa svima sam dobar dan i doviđenja da bi jednog dana došla policija privela i odvela bez da mi objasne što je i o čemu se radi ko da sam ubila i največi kriminalac ostala u šoku da bi išla na prepoznavanje i da bi mi rekli da sam ja počinila kazneno dijelo bez dokaza o meni nikada nogom kročila u to mjesto nisam gdije se je to dogodilo kazneno dijelo. osječala sam se ko da su vas telepotirali u neko mijesto u kojem niste bili kao da sasnanja da nisam bila ja oduzet mi je bio mobitel sa svim svojim argumentimakoje sam dala uvidjevši inspektori u moju istinu pustili su me ogorčena sam na sustav koji vijerujem da netko a vi o tom pojma nemate nalazili ste se u svom normalnom životu NERAZUMIJEM DA NETKO OLAKO BEZ DOKAZA MOŽE REĆI VAŠE IME I OPTUŽITI VAS A DA POLICIJA TO NE PROVJERI DALI TO POSTOJI U U 21 ST. KAKO DA JA LJAGU SA SVOJEGA IMENA IZBRIŠEM KOGA DA TUŽIM OD KUDA DA KRENEM SVE CIJELI SVIJET MI SE OKRENIO A TE OSOBE VJEROVATNO SU KOJE SE SMIJU SADA ILI SU OSOBE LJUBOMORNE ILI ONE KOJE SAMO ŽELE NAPAKOSTITI NEČIJEM ŽIVOTU PROVELA SAM 0D 7 UJUTRO DO 7 NAVEČE U PLICIJSKIM POSTAJAMA DA NAKRAJU NITKO DA TI SE ISPRIČA ILI KAŽU OPROSTITE NISTE BILI VI ZABUNA UŽAS UŽAS ZELJELA BI TUŽITI SVE ALI NE ZNAM OD KUDA POČETI GDIJE SU TU LJUDSKA PRAVA NEČIJE IME REČI IZ ŠALE KAKO TU OSOBU NISU KOJA JE TO LAŽNO IZNJELA NITKO NEMOŽE SAZNATI IME

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

NERAZUMIJEM DA NETKO OLAKO BEZ DOKAZA MOŽE REĆI VAŠE IME I OPTUŽITI VAS A DA POLICIJA TO NE PROVJERI DALI TO POSTOJI U U 21 ST.
A bit će da je policija ipak provjeravala da li ste krivi ili niste.Kako god zvučalo tako se radi.Imaju izjavu od drugih i vas kao prodavatelja se provjerili o čemu se radi i ima li kakvih elemenata bilo kakvog kaznenog djela.Da li je 21 ili 31 stoljeće policija ne može u sekundi doći do dokaza o bilo čemu.Pitanje je što su osobe koje su dale izjavu rekle i što je od toga netko razumio ili nije razumio i onda dolazi do ovakvih stvari.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija