Jump to content

ponovljeni prekrsaj


zokan

Preporučene objave

Znaci ovako, ponovljen je isti prometni prekrsaj u mjesec dana (alkotest)

Slicne su kazne za oba bile.... u dva razlicita grada ... i na dva razlicita suda ...

Negdje sam procitao da se ponavljanje ovakog prekrsaja tereti sa min 12 do 24 mj bez dozvole , ali kako nije uslo u sustav ova druga je bila minimalna ...

Zalio sam se na ovu prvu ....

 

Pitanje je jednostavno, dali je moguce da dobijem vecu kaznu od prvoizrecene ...

 

Unaprijed hvala , da nebi ispalo da sam neki grozan prometni prekrsitelj ni prije ni poslije nisam imao nikakav prekrsaj(cak ni krivo parkiranje) i ne radi se o vecoj kolicini alkohola obje ispod 1 ....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Novčanu da ako si se žalio da nisi počinio prekršaj.Mjera je 6 mjeseci koja će ovisiti zašto si se žalio.Kod prvog prekršaja bio si nekažnjavan pa ćeš se tako i tretirat.A sljedeći put :neznam:

 

ma zalio sam se na oba , drugi je usao u proces prije prvoga i zakljucen je i spustilo mi je na 1. mj .... , prvi sam bio na sudu i rekao da sam kriv i da mi je zao itd ... i sudac je rekao da ce mi poslati presudu a ona ne stize vec 2 mj .... zato mi je sad malo frka, a u medjuvremenu sam vidio da je ponavljanje dosta vise kaznjivo ....

 

Pozz i hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija