Jump to content

Pauk - dizanje auta


zvone_st

Preporučene objave

Evo ovako, pauk mi je digao auto, s tim da je auto bilo na "cesti" koja vodi u sljepu ulicu..

Bilo je parkirano pokraj drugog auta, koji je bio do zida, i znaci sa moje druge strane se promet mogao odvijat.

Ako sam vec bio u prekrsaju, zasto mi nisu samo napisali kaznu nego su jos i digli auto??

S tim da se tu uvik parkira tako, i nikad nije bilo problema, jer se moze prolazit, i ne ometa se promet (ulica se malo suzi, ali tako je duz cile ulice), i ocito sam nekome smeta jer je auto bilo od rent a cara..

 

Kakve iman mogucnosti za ulozit zalbu i pauku i policiji, jer mi ne ide u glavu da mi se moze dizat auto ako ne ometa nikakvi promet.. :-?

 

12.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je vozilo bilo parkirano na cesti pored drugog vozila priječilo mu je siguran odlazak s prakirališta (8) i/ili širina manja od 3 ili 4 metra.

 

Parkiranje na cesti tj prometnom traku je ometanje prometa.

 

79) »ometanje prometa« je radnja u prometu kojom se nekoga suprotno prometnim propisima prisiljava na promjenu dotadašnjeg načina sudjelovanja u prometu,

 

 

Žalba je upitna ali se može poslat.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija