Jump to content

Mišljenje centra za socijalnu skrb bez oba roditelja


abc1234

Preporučene objave

Pozdrav.

 

Kako je moguće da centar donese mišljenje o skrbništvu bez da su se konzultirala oba roditelja?

 

Moguće je. Poziv obavezno šalju i jednom i drugom roditelju. Ako se jedan od roditelja ne pojavi ( 3 x se šalje poziv - socijalna - psiholog - pa ponovo socijalna ), socijalno piše svoje mišljenje .

 

Tako je bilo i u mom slučaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moguće je. Poziv obavezno šalju i jednom i drugom roditelju. Ako se jedan od roditelja ne pojavi ( 3 x se šalje poziv - socijalna - psiholog - pa ponovo socijalna ), socijalno piše svoje mišljenje .

 

Tako je bilo i u mom slučaju.

Ako sam dobro razumio, daju svoje mišljenje bez prisutstva samo ako se netko ne pojavi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako sam dobro razumio, daju svoje mišljenje bez prisutstva samo ako se netko ne pojavi?

Tako je.

Ja sam se bio pojavio sva 3 puta dok se druga strana nije pojavila niti jednom mada su joj pozivi uredno poslani. Oni su tako sve i zapisali ( sročili svoj zapisnik tj. svoje mišljenje) i poslali na sud koji je prihvatio mišljenje centra. Sve skupa na socijalnoj je trajalo oko 3 mjeseca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tako je.

Ja sam se bio pojavio sva 3 puta dok se druga strana nije pojavila niti jednom mada su joj pozivi uredno poslani. Oni su tako sve i zapisali ( sročili svoj zapisnik tj. svoje mišljenje) i poslali na sud koji je prihvatio mišljenje centra. Sve skupa na socijalnoj je trajalo oko 3 mjeseca.

Dakle, ja nisam niti jednom dobio poziv, a tužba je sastavljena prije desetak dana. Što znači da netko petlja i namješta, ako se ne varam. Imam li pravo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Krenite od početka, je li bila riječ o tužbi radi razvoda braka (pa povjeravanje djece u tom "paketu") ili se samo traži povjeravanje djece?

 

U svakom slučaju, ako je tužba sastavljena tek prije 10tak dana, dok sud obavi početni dio, czss svoje, kad bi k tome čak zanemarili nepozivanje, u najmanju ruku su.... "vrrrrrrrrlo ekspeditivni".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Krenite od početka, je li bila riječ o tužbi radi razvoda braka (pa povjeravanje djece u tom "paketu") ili se samo traži povjeravanje djece?

 

U svakom slučaju, ako je tužba sastavljena tek prije 10tak dana, dok sud obavi početni dio, czss svoje, kad bi k tome čak zanemarili nepozivanje, u najmanju ruku su.... "vrrrrrrrrlo ekspeditivni".

 

Samo se traži povjeravanje djeteta. A zanimljivi su brojni detalji u tužbi. Imate li savjez što učiniti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija