Jump to content

Ne zele me za stalno nakon 3.g


Lajlaj

Preporučene objave

Ugovor na odredeno istice mi 30.6. Nakon 2 godine i 10 mjeseci kod istog poslodavca. Iako sam potreban radnik ne zele mi dati ugovor za stalno jer se boje da ne odem na porodiljni. Obzirom da mi vise prema zakonu ne mogu dati ugovor na odredeno nego mi moraju prekinuti radni staz, ostajem bez posla iako sam zaduzena za vodenje glavnih poslova u firmi.Saznala sam da su raspisali interni natjecaj za moje radno mjesto opet na odredeno, sto nema logike jer imaju radnika s iskustvom -mene.Napomena da je radno mjesto neophodno.Imam prava na naknadu s burze - da li mi netko moze reci neke cake koje mi mogu podvaliti da potpisem kad odlazim? Jer ne bih htjela da me zeznu zbog burze.I ima li ih smisla tuziti ili sl. ako mi dovedu novu osobu na obuku a mene ne zele primiti za stalno? Znam da je zbog toga jer sam frisko udana i pretpostavljaju da necu cekati godinama da idem na dijete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija