Jump to content

Sutkinja omalovažava i šikanira.


cirrus

Preporučene objave

Poštovani,

Sutkinja na prekršajcu ne dopušta gospođi iz pisarnice izuzimanje spisa iz svoje referade radi uvida u spis, nego po istoj poziva me da uđem k njoj i zapisničarki u sudnicu poradi uvida. Po ulasku šikanira me da joj oduzimam vrijeme jer slaže statistiku (?) . Govori mi da ju vrijeđam, nju i njenu inteligenciju (bez razloga!), da sam sigurno došao vidjeti što sam slagao u obrani pa sad hoću vidjeti da se ne pogubim na sljedećem ročištu. Bez povoda mi govori da gnjavim da je ona SUTKINJA I DAMA! itd itd...Ljudi, vjerujte mi, ovo je moja istina.Danas proživljena, ali još gore, prvo ročište je bilo ispunjeno njenim provokacijama dok se gospođa zapisničarka ´´sakrila´´ - skutrila iza monitora! Strašno! Možete misliti koji sam ja imao prostor za obranu (narušavanje javnog reda i mira - već sam spomenuo slučaj s tinejdžerom). Novca nemam, pa nemam niti za fiškala, ali ovaj masakr što ona meni radi bez povoda je neizdrživ.Ne znam što je toj ženi.Stalno provocirati i k tome još mi govoriti da sam lagao, a bez ikakva dokaza...Kad sam se htio očitovati prije izjašnjenja o krivnji konkretno o optužnom prijedlogu kao neosnovanom jer činjenice u njemu ne odgovaraju danom iskazu ´´navodno ozlijeđenog´´ nije mi dopustila (čl.171a prekršajnog Zakona) nego mi je rekla: cit´´nismo mi u američkoj sudnici´´!. Ljudi, zvuči li ovo vama neuvjerljivo? Sve ovo sam proživio u posljednjih sedam dana! Što mi je činiti? Tražiti izuzeće sutkinje? Dići ruke od svegai prepustiti se? (ovo ne namjeravam ni pod razno!). Tako gaziti čovjeka i šikanirati ga...( a vjerujte nisam kriv jer koja mi korist da vama lažem?) Hvala vam! Lijepi pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija