Jump to content

Ustavnost


hasko

Preporučene objave

U zadnje vrijeme mnogi traže spas u Ustavu RH, pa eto, imam i ja jedno pitanje.

Radi se naime o ZOPHBDR i to onom dijelu koji se odnosi na komunalno opremanje. Kronologija : zahtjev JLS za komunalnim opremanjem uz potvrdu MB. Ništa. -Žalba načelniku JLS zbog neizvršenja ili barem obavijesti. Opet ništa. -Dopis Min. branitelja JLS o obvezi primjene. Odgovor JLS - nemamo novaca. Ministarstvo uprave kaže kako nisu nadležni za taj predmet nego Ministarstvo branitelja. Ministarstvo branitelja odgovara kako ne mogu prisiliti JLS na obvezu primjene. Šaljem novi zahtjev uz ponovljeni dopis o obvezi primjene i dobivam odgovor kako moram čekati idući proračun u kojem će MOŽDA biti novaca , itd, itd.... . U svakom slučaju , svi peru ruke. E sad, mene zanima koje tijelo je nadležno za rješavanje ovakvih slučajeva jer je diskriminirajuće da susjedne JLS ta pitanja rješavaju automatizmom , a moja općina ignorira Zakon. Zašto Ustav ? Pa, tamo piše kako su pred zakonom svi jednaki. Nekako mi se čini da nije tako. Pomalo frustrira ta spoznaja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija