Jump to content

prometna s čudnim okolnostima-čl. 227


Matea Studena Vujnović

Preporučene objave

Ovako,trebam pomoc..

Imala sam nesrecu s cudnim okolnostima,naime upravljala sam motociklom u alkoholiziranom stanju (kao mladi vozac) te prevozila suvozacicu koja je takoder bila pod utjecajem alkohola..u jednom trenutku je ona (predpostavljam) zaspala te pala s motora u stranu..ja sam se odmah zaustavila i vratila do nje,zvali smo hitnu,te je prevezena u bolnicu kako navode s teskim tjelesnim ozljedama (blazi potres mozga te par ogrebotina na bedru i leđima)..e sad stvar je u tome da sam ja dobila poziv za sud na temelju clanka 227,stavak 1,i pise mi da sam izgubila nadzor nad motociklom usljed ceg je ona pala..ali ja u niti jednom trenutku nisam izgubila nadzor,krivudala ili slicno..nego je ona jednostavno ispala na stranu,na ravnom djelu ceste,s nekih 50na sat,te je to i potvrdila kad je policija dosla te me pokusala oslobodit krivnje..ali policija je to okarakterizirala drugacije.

E sad ja sutra imam sud pa bi mi svako iskustvo ili savjet dobro dosao,te me zanima kakve su potencijalne posljedice?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na sudu reći sve kako je bilo a i spremi dobar odgovor zašto si pijana vozila i na skuteru vozila pijanu suvozačicu.

Uvjetna ili novčana.

 

Riječ je o motociklu 125ccm,znaci ja gubim samo tu a1 kategoriju,jer pretpostavljam da vozacku gubim?

A dobrog odgovora nema,trenutak gluposti i nepaznje..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija