Jump to content

Ivalid rada


lavender

Preporučene objave

Trebam savjet dobrog pravnog znalca

Ukratko:

Invalid rada sam s preostalom radnom sposobnosti po rješenju HZZMO-a od1996.Poslodavac me je rasporedio na lakše radno mjesto a koeficient za izračun plaće je ostao kao na predhodnom radnom mjestu(radila sam na bolničkom odjelu u sve tri smjene).1999 HZMMO donosi novo rješenje gdje mi pravo na zaposlenje na drugom radnom mjestu prevodi na invalidsku mirovinu zbog profesionalne bolesti i isplaćuje mirovinu 205 kn mjesečno i nastavljam raditi idalje na istom radnom mjestu gdje i radim i danas.

Prolem nastaje kad me poslodavac 2002 administrativno preseli u odjel za opće i kadrovske poslove gdje su koeficienti manji.Fizički i dalje radim na bolničkom odjelu gdje vodim odjelnu administraciju troškove liječenja pacijenata i statistiku bolesti.Nedavno mi je koeficient još umanjen.

Ja sam zdravstveni djelatnik invalid rada , a poslodavac me n platnoj listi vodi kao administratora.

Da li je polodavac prekršio zakon ako mi je nakon 5 godina od rješenja HZZMO-a ukinuo zvanje i koeficient?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija