Jump to content

Zloupotreba stvarnog prava


Eaglehug

Preporučene objave

Postovani

 

 

Imam malo čudnu situaciju. Zgrada ima dva stana. U jednom živi moja obitelj a u donjem stanarka sa kćerkom. Posljednjih dvije godine ovdje dolazi osoba kojeg svi popularno zovemo Srećkom. On je veoma ljubazan

i uredjuje vrt i to nastoji raditi da ga svi vide. Prethodno sam 1994 taj vrt uredio ja. On je bio ustvari prostor za otpad koju je obitelj iz donjeg stana nemilice istovarivala.

 

 

Famozni Srećko je plinoinstalater ali niko ne zna ni njegovor prezime niti gdje ustvari živi a ona ga ističe kao svog muža s kojim se pregovara oko prolema zgrade.

 

 

medjutim ljubazni Srećko postaje agresivan pa potiče sjeću stabala. Pa otkako se on pojavo

naglo za mejsec dana susi se orah i podoban za sjeću. Nakon toga ruši se i trešnja.U usjednom dovrištu,

gdje stanuje prijatljica od stanarke iz donjeg stana, suše se borovi i sijeku a stanarka to koristi kao ogrijev što ja nemam pništa protiv ali rušenje zelenila nemilosrdno da. Iy pomoće te susjede počupano je i dio živice koju sam ja zasadio i morao sam to ludilo silom morao silom zaustaviti

 

 

Napomena: Sanirao sam zgradu o svom trošku cijelu, izmijenio krov stavio hidroizolaciju za donji stan jer je voda liptala poslije kise.. i nisam tražio ništa nit danas ne tražim. No čini mi se da je osoba koja se ne predstavlja ne komuniira ne dogovara vec smo doalyi popodne u redovno vrijeme ostaje 4 sata i odlazi. i to radi kompulzivno..

 

 

Mislim da se njegovim ponašanjem treba pokazati kako je on isključivo zaslužan što je vrt tako lijep. Uredan jest ali sva trava na njemu i poravnata zemlja i nadosipano tri tonea svježe crnice je moj skromni doprinos i moje supruge.

 

 

Zadnji njegov "doprinos" u stambeno komunalnom gospodarstvu je čupanje mladog bora i nestručno sadjenje točno

pred naš prozor i držao ga dok nije požutio.

 

Sto bi se tu trebalo poduzeti jer mi se čini da su stvari otišle predaleko

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija