Jump to content

naziv tvrtke i naziv poslovnice - različito


TABAN

Preporučene objave

Pokrećem vlastiti posao - dobila sam rješenje Trg. Suda gdje sam definirala naziv i sjedište.

No poslovanje bi se obavljalo na drugoj lokaciji i pod dodatnim nazivom.

 

Da li moram od Suda tražiti novo rješenje za drugu lokaciju obavljanja djelatnosti?

I da li tvrtka registrirana pod jednim nazivom dio djelatnosti može obavljati u okviru dodatnog naziva npr "Centar za zdravlje i ljepotu BALANS" i da li se i to mora registrirati na Sudu?

 

Nova sam u poslovnom svijetu, stalno se informiram na netu, pokušavam napraviti sve po ps-u ali ostajem u tim zakonima zbunjena pa tražim POMOĆ ISKUSNIH

Unaprijed zahvalna

uređeno: od Mrljavac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

pozdrav, imam slično pitanje;

dakle imam registriranu firmu: npr "ANTILOPA" za turizam i ugostiteljstvo, turistička agencija na adresi Ljubljanska 3, no otvorila sam poslovnicu na drugoj adresi Osiječka 89 točnije turističku agenciju i ne želim da se zove isto kao i firma već npr "IZLETIŠTE TOURS",

koji je postupak? da li pri trgovačkom sudu treba podnijet nekakav zahtjev?

vać nam je bila inspekcija i rekla da ne smijemo nigdje stavljati "IZLETIŠTE TOURS" ako to nemamo registrirano, no nisu nam objasnili kako i gdje registrirati to.

molim vas za pomoć jer se vrtimo u krug cijelo vrijeme.

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija