Jump to content

prevara stare žene radi oporuke i stjecanja imovine


Teletabis Prodaja

Preporučene objave

Molim pomoć odvetnika!Teta mi je sahranjena prije 4 dana.Na sahrani saznajem da možda postoji oporuka jednoj ženi.Teta nema muža niti djece.Jedini krvni srodnici smo-moja sestra i ja.Ja sam o teti brinula zadnjih 5 godina,a sastra nije bila u nikakvim odnosima s njom.Prije 3 mj se teta otrovala,te se pojavljuje ta žena,koju niko ne pozna,niti susjedi,niti sugrađani-koja je teti povremeno donosila potepštine.Davala je lijekove teti,zaključavala je,branila kontakte s ikime i telefoniranje.Zadnje smo se teta i ja čule prije 10 dana,nakon čega teta završava u bolnici(paraliza desne strane tijela od udarca,u glavu također,mozak otiče,pada u komu i umire u bolnici-nakon 7 dana).Ta žena ju je dovela u bolnicu,nije mi javila ništa,izjavila da je tetin skrbnik(a teta nije potpisala skrbništvo)uzela sve stvari i dokumentaciju iz bolnice,potpisala da odbija obdukciju.Za sahranu saznajem-telefonom-od susjede.Šokirana odlazim na sahranu,prisutnih 50 ljudi mi govori da je prevarena,što i sama vidim.Meni kao nećakinji nedaju smrtni list u bolnici,jer je ona izjavila da nema nikoga d rodbine,da je ona-skrbnik.Na moj prigovor-kažu „da se vjeruje izjavi“onog ko dovodi pacijenta.Ja šokirana zahtjevam medicinsu dokumentaciju i jedva dobivam kopiju,jer je ona uzela sve i organizirala sahranu.Odlazim na policiju,zahtjevam da zapečate kuću-jer je ona uzela ključ od tetine kuće,da bude zapečaćeno do ostavinske,ali policija-odbija.Kažu da postupaju samo po nalogu suda.Pa ko je tu lud???Ta žena prevari,iznudi tetu,promjeni brave,zaključa i niko da reagira???Šta da radim???Odlazim na Državno odvjetništvo,podnosim tužbu za sumnju omame tete medikamentima,od te žene-zbog iznude oporuke i sveukupne tetine nekretnine.Oni izjavljuju da vjerojatno neće biti ekshumacije(koju sam isto tražila) što mi je čudno,jer se iz svega vidi da je prevarena –moja teta.Odvjetnika ću valjda trebati,jeli?Napravljen je niz propusta od svih...Šta da prvo radim?Zašto niko ništa ne poduzima?Koliko se čeka poziv na ostavinsku i dali ću biti pozvana?Šta trebam izjaviti na ostavinskoj?Koliko košta odvjetnik i koje parnice ili tužbe trebam dati??Ja sam obična građanka,smatram se prevarenom.Pričaju čak da su je vidjeli u banci i da je digla novac s tom ženo-radi se o životnoj ušteđevini moje tete.Zar neko-samo tako uđe u život i prisvoji sve??Kako ću dokazati sve to?Znam za sve nekretnine i račune i iznose u bankama,jer mi je teta dala slikati da imam-ako se njoj što dogodi.teta je sve ove godine-meni usmeno obećavala staviti sve.Nemam oporuku..Molim savjet!!!Sumnjam da je zatučena i odvedena u bolnicu da umre..Zar nije kazneno djelo zatajiti stanje bolesnika i postojanje rodbine??Što je ona i napravila?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija