Jump to content

pravni savjet u svezi ovrhe nad imovinom


gogica074

Preporučene objave

Postovani imam jedno pitanje pa BiH vas molila ako mi mozete pomoći. .Suprug mi ima dugovanje prema banci od prije nego sam ja vjenčala se snjim točnije podignut je kredit dok je bio u prvom braku bili su iz banke i popisali imovinu u kuci iako imamo nešto malo sitnica posto živimo u iznajmljenom kući većina je namještena medjutim u taj popis stavili su TV koji sam ja uzela preko t com istim da nisam mogla podmiriti obaveze i blokiran je i eni račun iako ja imam papire od ugovora dali mogu uzeti taj TV posto sanja potpisala ugovor prije nego sam upoznala supruga i zbog tog ugovora menije blokiran račun neznam sta da radim s obzirom da to nije moje vlasništvo iako je od tog ugovora prošlo tri godin . Molim vas da ako možete sto hitnije mi Odgovorite jer 5.3 su najavili pljenidba za koju ja nemam veze istim i dali mogu uzeti bilo koju stvar posto sam ja stupila u brak tek 6.4.2013 a to je dug od prije dosta godina unazad hvala najljepš . LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija