Jump to content

plaćeno 2/3 kazne i žalba


Mario_vz

Preporučene objave

Poštovanje,

napravio sam glupost, udario parkirano vozilo(manja šteta) i odvezao se. Ostavio sam svoje podatke na papiriću(ime,broj telefona i registarsku oznaku). Međutim, pošto me još nije bilo doma a netko je vidio moju glupost i prijavio, došla me tražit policija. Ja sam se kasnije javio u policijsku postaju i dao podatke. Međutim problem je što mi je službenik rekao da nije bilo nikakvog papirića i da je napisan zapisnik "bijeg s mjesta nesreće". Nakon tjedan dana dolazi mi doma nalog na kojem je kazna 2500kn i 6mj oduzimanje vozačke. Napisao sam žalbu gdje priznajem prekršaj i molio sam da mi ne oduzmu vozačku,ali sam platio 2/3 kazne i sudske troškove. Pošto sam sad dosta ovdje pročitao o tome da nisam trebao platiti nego se žaliti na novčanu kaznu i kaznu oduzimanja vozačke dozvole, recite mi molim Vas koliko sam pogriješio? Da li postoji mogučnost da će sud uvažiti moju uplatu i gledati samo ono što sam molio(smanjenje oduzimanja) ili?

 

Oprostite što sam se raspisao i unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija