Jump to content

Ugovor ili akt o posuđenom novcu


MLAJO

Preporučene objave

Molim znalce da mi napišu kako sastaviti ugovor ili akt ili nešto slično koji će biti ovjeren kod javnog bilježnika a radi se o ovome , bratić mi pozajmljuje 7000 eura na rok od 2 god. i traži jamstvo za tu posudbu u smislu njegove trenutne uknjižbe na moje suvlasništvo u stanu u kojem živim ,inače ja sam suvlasnik tog stana u 7/10 a ostala 3 brata od 3/10 ,dakle molim znalce da mi napišu u kojoj formi i što sve treba točno napisati i navesti da bi se on mogao upisati na moje suvlasništvo u stanu a mogao naplatiti svoj posuđeni novac sa kamatama u slučaju da se meni nešto nepredviđeno desi a da to ima za njega pravovaljani učinak da nebi ostao izigran od moje braće.Mislim da sam bio jasan da mi netko od vas napiše što sve treba stajati u takvom dokumentu da bi kao takav bio pravovaljan za njega i mene , molim vas HITNO jer u ponedjeljak moram to ovjeriti kod javnog bilježnika da bi mi on mogao posuditi novac.Stan se vodi kao vanknjižno vlasništvo iako imam sve dokumente za upis svog dijela suvlasništva u gruntovnicu , sa braćom nisam u dobrim odnosima ali svatko može svoje suvlasništvo upisati samostalno bez obzira na ostale suvlasnike.

HITNO.Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija