Jump to content

povlačenje zadužnice da bi se krenulo u ovrhu na nekretnine i pokretnine


dina2909

Preporučene objave

puno vam hvala

sada me zanima dali se ovršno rješenje šalje na adrasu prebivališta ako je prijavljena adrasa boravišta na mup-u?

ako dođe do popisa pokretnina dali se ona vrši na adrasi prebivališta ili boravišta gdje stvano jesam i tamo su mi sve stvari (prijavljena sam kod roditelja ali stanujem na drugoj adresi)?

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vi ste fizička osoba koja ne obavlja registriranu djelatnost? dostava rješenja se obavlja na adresu prebivališta koju javni bilježnik/sud pribavlja iz javnog registra MUP-a. Ako imate upisano privremeno boravište, onda se dostava obavlja tamo. Ali upozorenje: ako vam se ne uspije dostaviti na adresu prebivališta ili boravišta u drugom pokušaju, dostava će se obaviti isticanjem rješenja o ovrsi na e-oglasnoj ploči suda i time se smatra da je dostava obavljena, te ako se u danom roku ne žalite, takvo rješenje može postati pravomoćno i više se ne možete uspješno braniti protiv njega.

 

ako ovrhovoditelj u tijeku postupka dođe do saznanja da vi stvarno živite na drugoj adresi, on može predložiti da se pljenidba pokretnina obavi na toj adresi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija