Jump to content

Bolnica,natječaj,kadrovska,nema obrazlozenja


SpiderSpider

Preporučene objave

Bolnica,natječaj za kadrovskog referenta na privremeno

 

Svi potrebni dokumenti su prilozeni u zadanom roku.Natječaj je zavrsio i stiglo je pismo,odluka,ime izabranog kandidata.U obrazlozenje ne piše po kojim se "višim" uvjetima zaposlila dotična osoba koja ispunjava uvjete iz natječaja.Otisao sam na kadrovski odjel i zatrazio dokumentaciju dotične osobe i popis kandidata.Iz dokumentacije se nemoze vidjeti apsolutno nikakva prednost te osobe nadamnom,dapače usudio bi se reći da iz zivotopisa vidljivo imam veće iskustvo ili prednost.

 

Kad sam pitao kadrovski odjel na temelju kojeg kriterija nisam primljen i na temelju kojeg je primljena osoba X,odgovoreno mi je:

Ravnatelj moze samoincijativno,svojevoljno odabrati koga hoće od tih dvadesetak kandidata.Nikakvo obrazlozenje nisam dobio.

 

-obavijesnog razgovora nije bilo za nikoga

-nije bilo poziva na bilo kakvo testiranje

-zaokruzena je osoba X

-vratili su pismom svima dokumentacije ostalih kandidata,ostala je samo primljenog.Njihove nije bilo moguce vidjeti.

 

Jel zakonski moguć ovakav samoinicijativni potez Ravnatelja,i odgovor u kojem nema nikakvog obrazlozenja.Postoje li ovakva, proizvoljna, defakto i "eci peci pec odluka"

 

Rok žalbe 15 dana,a na što se žalit iz svega navedenog?I jel to moguće,kako piše na kraju sluzbene Odluke?

 

Par odgovora,ako moze,da bar nesto mogu zakljucit ili poduzet:cita::moli:

U statutima bolnice ne piše,o ovakvi ovlastima ravnatelja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija