Jump to content

skrbnistvo nad djecom


damirboske

Preporučene objave

Poštovanje dragi prijatelji..Nalazim se na Azilu u Njemačkoj sa svojom porodicom,ženom i dvoje maloljetne djece .Djevojčica pet god i sin četiri godine.Šest godina sam sa ženom u braku ali nismo vjenčani.Trenutno sam u jako teškoj sitvaciji jer..Moja žena me prijavila u policiju da sam je tukao i odvela djecu sa njom.Prvo su bili mjesec dana u sigurnoj kući onda je se ona vratila sa djecom u isti grad gde ja živim.Ja nisam čovjek koji je agresivan i koji pravi probleme,tako da sam u skladu sa socijalnom radnicom i mojom bivšom ženom dogovorio da vidjam djecu tri puta sedmicno,i da po neki put djeca prespavaju kod mene to je dobar napredak.Ali sljedeći problem je da ja želim dokazati svima socijali policiji i sudu ako do njega dodje,da Ja nisam tukao moju ženu nikada.Jer to je istina.Kada me je moja žena prijavila u policiju da sam je tukao,ja sam bio iznenadjenj,izgubljen nisam mogao da vjerujem sta mi se dešava.Pitao sam se zasto?kako?sta se desilo?Nisam mogao da svatim sta je u pitanju jer znam da je nisam tukao nikad kao što je ona rekla policiji.Ali posle pet dana počeo sam da sumnjam da je nešto drugo u pitanju tj..prevara.. pošto ja i žena imamo dva mobitela i isti račun na skaypu,isti profil na Facebook u zajednički.Taj peti dan taj drugi čovjek zvao je moju ženu na skaypu tri puta,i ja sam ga pitao zašto si zvao moju ženu,on je rekao da je pogreška.Ja sam vjerovao da tu ima nešto više. Tako da šesti dan pokušao sam da udjem na nas zajednički profil ali je moja žena promijenila šifru.Pokušavao sam da ukucam drugu lozinku imena naše djece ili nas ali ništa Facebook nije reagirao.Onda mi je palo na pamet da ukucam ime od tog čovjeka,i naravno moje sumnje su bile tacne Facebook se otvorio.Onda sam svatio da ga moja žena toliko voli da je stavila njegovo ime za lozinku na facebook.posle toga kada sam otišao prvi put da posjetom djecu pričao sam sa mojom bivšom ženom i rekao joj da imam dokaze za prevaru.Tog dana ona mi je priznala kako voli drugog čovjeka kako se zaljubila i spavala sa njim iako je moja žena opet trudna nosi bebu peti mjesec.I rekla mi je da zbog njega neće da živi sa mnom.Posle toga sam išao u policiju da dam izjavu rekao sam istinu da nisam tukao moju ženu,rekao sam istinu i pokazao dokaze zašto je otišla i kako je ustvari otišla zbog drugoga...Policija me pitala pa ako je tako zašto te prijavila da si je tukao.Ja kako sam svatio iz mog mišljenja i tako sam rekao policiji.Moja žena igra prljavu igru,prijavila me je zato kako ja nebi imao bilo kakve šanse i kako nebi imao moći da od nje uzmem djecu,Jer ona zna koliko se Ja žrtvuje za djecu i koliko ih ja volim.Ona je jednostavno pronašla način kako da oduzme djecu a da ja tu nemogu ništa.Moje pitanje je pošto ja imam dokaze za njenu prevaru,imam dokaze gde ona na pismeno piše kako me prevarila i kako voli drugoga.I kako na pismeno priznaje da mi nemamo nikakvi drugi problema osim ekonomskih u braku.pitanje je sta da ja uradim u svoju odbranu i kako da dokazem svoju nevinost i kakve su šanse da ja postanem Staratelj naše djece jednog ili obadva djeteta?I neznam dali je dobar način ni koliko je dobar po mene i po moju djecu da dostavim dokaze koje imam i svjedoke,u socijalu,policiju ili sud ,kako moja žena svakodnevno tuče moju djecu,i kako je agresivna i nervozna prema njima..Znači za to isto imam njeno pisano priznanje i svjedoke koji su vidjeli kako tuče djecu i kako se loše ponaša prema njima.Pomozite mi molim vas da Dokazem istinu i da se izborim za pravdu.Hvala Unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija