Jump to content

rado cu dati savjet kako sam ja dobio skrbnistvo


vinko lucic

Preporučene objave

ja sam jedan od rijetki slucajeva koji se je borio 14 mjesceci za skrbnisto nad maloljetnim sinom i kojemu je centar napisao da dijete pripadne meni na skrbnistvo

zalila se na odluku (a ja sam dotad ima 3 prijave za nasilje i prijetnju smrcu koje su bile u postupku ) na misljenje centra i trazila neovisno vjestacenje u poliklinici za zastitu dijece koju je platila 12 000 kn i nakon pisanja tesova i razgovora tamo oni su isto napisali misljenje za mene i tako da sam ja sad najsretniji tata

 

rado cu pomoc koliko mogu javite mi se na mejl

vinkolucic16@gmail.com

jer neobilazim cesto ovu stranicu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nemojte gubit nadu mozda zene imaju 99.99 % prednost u startu al pravilnim nastupom i nekim trikovima i donekle dobrim odvjetnikom lako vi mozete preci u vodstvo

 

najvazniji je prvi nastup kod centra

 

ako se borite za skrbnistvo nikad ama bas nikad nesmijete spomenit zenu da je ovaka da je onaka to vam nejde ni malo u prilog a sta trebate to cu dati na privat poruku nemam nista osobno protiv zena al nezelim im davat savjete

 

drugo zapitajte se dali ste vi osoba koja zasluzuje da dobije skrbnistvo ne vasa zelja nego dali zasluzujete

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

drago mi je da mi se javljate -javite mi se mejlom i posaljite broj ja cu vas nazvat da popricamo

 

samo da naglasim ja sam dobio skrbnistvo teskom mukom u toku razvoda sam dobio 2 prijave za nasilje u obitelji i jednu prijavu prijetnju smrcu i za sve prijave sam optuzen kod sudca i platio kazne bivsa se borila svim snagama nije dijete napustila cak sam iso kad je centar napisao misljenje da dijete zivi samnom u zagreb u polikliniku za zastitu dijece na dodatno vjestacenje i di su iz poliklinike napisali misljenje da dijete zivi samnom mogu dat dobre savjete ako me kontaktirate tek u pocetku rastave jer znam svoje greske koje sam napravio pa vam mogu reci da ih vi nenapravite IMAMO JAKO MALE SANSE ZA SKRBNISTVO AL 1 % SANSE JE DOSTA ZA POCETAK PRAVOM BORBOM CE PRERAST U 100 % I MOZE SE DOBITI DIJETE

 

 

PS. NADA UMIRE ZADNJA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija